فرصت استثنایی کسب و کار اینترنتی مشکل نوری برای تمدید قرارداد با پرسپولیس - دعوت به همکاری و استخدام جدید
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

محمد نوری در حالی که با تیم المسیمیر قطر برای حضور در لیگ ستارگان قطر به توافقات اولیه دست یافته، با پیشنهاد مسوولان پرسپولیس برای تمدید قرارداد مواجه شده است.   به گزارش "ورزش سه"، محمد نوری که بعد پایان فصل لیگ برتر ایران با پیشنهاد تیم المسیمیر برای حضور در لیگ ستارگان قطر مواجه شده به دنبال راهی است که در ایران به فوتبالش ادامه دهد.

کاپیتان پرسپولیسی ها که پیش از این اعلام کرده بود به دنبال استفاده از آخرین شانس خود برای لژیونر شدن است، طی روزهای گذشته مذاکرات مثبتی با مسوولان پرسپولیس داشته و در این جلسات توافق اولیه خود برای ادامه همکاری با سرخپوشان را اعلام کرده است.

اما تعهد او با تیم قطری باعث شده تا شرایط برای ادامه با پرسپولیس برای او سخت شود؛ مصطفی قنبرپور، مربی پرسپولیس و یکی از مشاوران علی اکبر طاهری در این باره گفت: محمد نوری بازیکن ارزشمند تیم ما است و از خارج از کشور مبالغ خوبی را به او پیشنهاد داده‌اند. سعی و تلاشمان این است که او را حفظ کنیم. البته نوری تعهدی به باشگاه قطری داده که باید با آنها صحبت کند و سپس به تیم پر‌سپولیس باز گردد. به دنبال این هستیم که بازیکنان شایسته تیم را حفظ کنیم. تمام بازیکنانی که در این باشگاه حفظ می‌شوند و تمام بازیکنان با دستور برانکو ایوانکوویچ جذب می‌شوند.

تاریخ : چهارشنبه 10 تیر 1394 | نویسنده : افشین | | 0 نظر

محصولات ویژه

محصولات ویژه